ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ /Files/images/А.jpg

Спочатку слід зареєструватися до електроної черги в ЗДО.
Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник КЗДОКТ №18 "Струмочок" (далі ЗДО) протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
Групи в закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками.За дитиною зберігається місце в закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини із закладу дошкільної освіти здійснюється:
• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дитячому садку даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Для зарахування дитини в ЗДО № 18 "Струмочок" необхідні наступні документи:
1. Подати електронну заявку на вступ дитини до дошкільної установи.
2. Зареєструватися в електронній черзі: надати паспорт одного з батьків та свідоцтво про народження дитини до дитячого дошкільного об’єднання.
3. Батькам або особам, які їх замінюють написати заяву щодо влаштування дитини до дошкільної установи.
4. Надати медичну довідку про стан здоров'я дитини, з проходженням всіх спеціалістів певної форми та допуском лікаря - педіатра.
5. Надати ксерокопію свідоцтва про народження дитини.
6. При наявності пільг надати документи, що їх підтверджують.
Кiлькiсть переглядiв: 745

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.