Виконавчий комітет Марганецької міської ради
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
РІШЕННЯ
«14» грудня 2016 рік м. Марганець № 689

Про встановлення батьківської платні

за харчування дітей в дошкільних

навчальних закладах міста у 2017 році

На виконання п.5 ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту» (зі змінами), Постанов Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 26.08.2002 р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них навчальних закладів», з метою раціонального повноцінного харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, керуючись п.п. 1 ч.а ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити з 01.01.2017 р. батьківську платню за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах за одне відвідування у розмірі 12 грн.00 коп.

2. Звільнити від плати за харчування дітей у дошкільних закладах наступні категорії:

- дітей – інвалідів;

- дітей-сиріт та дітей, які знаходяться під опікою;

- дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму; який щорічно встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права для звільнення від плати за харчування дитини у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах;відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженого спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15.11.2001 р. № 486/202/524/ 455/3370;

- дітей учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.

3. Знизити плату за харчування на 50% сім’ям, які мають трьох і більше дітей.

4. Відповідно з п.2.5 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН від 21.11.2002 р. № 667, звільнення батьків від батьківської плати за харчування дітей або зменшення її розміру запроваджується в місячний термін на підставі документів :

- довідки про сукупній доход кожного члена сім’ї за попередній квартал виданої за місцем отримання доходів;

- довідки про склад сім’ї;

- копії свідоцтва про народження дитини;

- рішень суду або органів опіки про встановлення опіки;

- посвідчення учасника АТО або довідки з військкомату про участь в АТО;

- посвідчення дитини-інваліда.

5. Компенсацію по вказаним категоріям проводити за рахунок загального фонду місцевого бюджету, в межах планових призначень.

6. Рішення виконкому від 27.01.2016 р. № 57 «Про встановлення батьківської платні за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста у 2016 році» вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю як виконане.

7. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на директора ДДО Бородкіну Є.І., координацію – на заступника міського голови Платонову Т.В., контроль - на заступника міського голови Дуплій Л.М.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА О. ЖАДЬКО
Кiлькiсть переглядiв: 665

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.