/Files/images/17f524d3634e.png

Незабаром настане зима, яка зазвичай приносить не тільки снiга та холода, але і простудні захворювання. Хвороба завжди супроводжується дискомфортом, оскільки не кожен може дозволити собі відлежатися кілька днів, щоб бадьорим і підлікуватися піти на роботу. Оскільки немає можливості полікуватися, деякі деколи місяць можуть ходити з нежиттю і кашлем.

Щоб попередити простудні захворювання, достатньо знати кілька секретів. Від інфекцій і вірусів допоможе своєрідний щит, який утворюється, коли ніс мажеться кремом або олією./Files/images/0_6e323_b9028c65_XL.jpeg Перед виходом на вулицю рекомендується змастити ніс маззю, в якій міститься оксолін, дитячим кремом ефірні масла якого здатні відлякувати всі віруси, що витають у повітрі. або звичайною рослинною олією. Жирна основа цих речовин сприяє прилипанню вірусів, через що вони не можуть проникати далі. Для більшої ефективності необхідно оновлювати тоненький шар мазі 2-3 рази на день.

Проти застуди та інфекцій також допоможе імбир, ефірні масла якого здатні відлякувати всі віруси, що витають у повітрі. Для профілактики простудних захворювань достатньо пожовувати невеликий шматочок кореня імбиру, як жуйку, поки не набридне.Мити руки перед прийомом їжі і не тільки потрібно не тому, що так говорили батьки, а тому що саме через руки велика частина зарази потрапляє в організм людини через слизові. Під час епідемії частоту миття рук повинна становити 1 раз на годину./Files/images/6012 copy.jpg

Щоб активізувати захисні реакції організму, йому необхідно влаштовувати стрес, загартовуючи місцевий імунітет. Так, від нежиті врятує таку вправу, здійснюване 3-4 рази в день: набирати в долоню прохолодну воду, втягувати її і випускати з носа. Через це вправи в мозок буде надходити інформація про наявність запалення в носі, куди будуть направлятися протизапальні речовини. Це захистити слизову носа на пару годин від будь-яких вірусів та інфекцій.

Традиційний англійський чай наливається тільки в чашку, яка попередньо обдати окропом. Таку схему пропагують не тільки гурмани, але й сімейні лікарі. Обшпарювати посуд потрібно кожен раз перед її використанням, щоб усунути всі віруси, що осіли на неї./Files/images/0_8f11d_ead1f446_XL.jpeg Приміщення постійно необхідно провітрювати.

Замість парфумів в осіннє-зимовий сезон краще використовувати натуральні олії з антибактеріальним і противірусним ефектом. Можна капати по 2-3 краплі олії лимона, кардамону, сосни на зап'ясті.

Кiлькiсть переглядiв: 395

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.